Pályázati lehetőség fiataloknak

Közúti Szakemberekért Alapítvány - Pályázati lehetőség fiataloknak
Közúti Szakemberekért Alapítvány

Az alapítvány célja

Kettős cél motiválja alapítványunkat. A működtető Kuratórium Életmű díj erkölcsi és anyagi elismeréssel jutalmazza a szakma haladásáért és fejlődéséért egész életükben sokat tett közúti szakemberek szakmai munkáját, valamint Az év fiatal mérnöke kitüntető cím odaítélésével díjazza a személyükhöz kötődő kiemelkedő teljesítményük alapján elismerésre méltó fiatal (35 év alatti) közúti szakembereket. Az év fiatal mérnöke cím pályázat útján nyerhető el, melynek bővebb feltételeiről a pályázati lehetőség menüpont alatt tájékozódhat.

Támogassuk együtt az alapítvány céljainak megvalósítását!

Kedves Olvasónk!

Mindannyiunk környezetében vannak még olyan idős és fiatal munkatársak, akik az Alapítvány célkitűzései szerinti elismerésekre érdemesek. Ha Ön egyetért az Alapítvány céljaival és az eddigi működésével, akkor a személyes vagy a munkahelyének támogatásával segítse tevékenységünket. Ezzel valamennyiünk lelkiismerete által vezérelt erkölcsi elismerést és anyagi támogatást tesz lehetővé.

Köszönjük!
Közúti Szakemberekért Alapítvány